Wypełniacze  to substancje wstrzykiwane w określonej objętości śródskórnie lub podskórnie i poprzez unoszenie powierzchownych warstw skóry powodujące wypełnienie ubytków (np. zmarszczek) jak również korekcję kształtu poszczególnych okolic twarzy (np. kształtu ust, nosa). Obecnie kwas hialuronowy jest najbezpieczniejszą substancją wypełniającą.

Kwas hialuronowy to substancja występująca w organizmie ludzkim, która magazynuje wodę, nawilża, poprawia sprężystość i elastyczność skóry. Wraz z wiekiem nasz organizm wytwarza coraz mniej naturalnego kwasu hialuronowego, co prowadzi do zwiotczenia skóry i powstania zmarszczek. Kwas hialuronowy stosowany do wygładzania zmarszczek ma postać krystalicznego bardzo plastycznego żelu, a działając od wewnątrz poprawia gęstość, nawilżenie i elastyczność skóry. Poprzez działanie objętościowe spłyca zmarszczki i poprawia objętość. Preparat poza działaniem wypełniającym daje efekt silnej stymulacji skóry, pobudza ją do regeneracji, dzięki czemu po wchłonięciu zmarszczki są już na ogół płytsze niż przed zabiegiem.
Kwas hialuronowy charakteryzuje się doskonałą tolerancją, całkowicie integruje się z tkankami skóry. Efekty są natychmiastowe i wyglądają bardzo naturalnie. W moim gabinecie pracuję na najwyższej jakości preparatach: Restylane, Teosyal, Stylage, Juvederm ( Voluma, Volbella i Volift), Princess.

Chcesz dowiedzieć się więcej ? Skontaktuj się z nami.

Cennik

WYPEŁNIACZE 1 ML. (PRINCESS,TEOSYALT, JUVEDERM) – Cennik
Zmarszczki wokół oczu 650zł
Bruzdy wargowo-bródkowe 650-900zł
Zmarszczki między brwiami (“lwia zmarszczka”) 600-900zł
Zmarszczki nad górna i dolną wargą (“zmarszczki palacza”) 700-900zł
Bruzdy nosowo-wargowe „marionetki” 700-900zł
Zmarszczki czoła 700-900zł

Chcesz dowiedzieć się więcej ? Skontaktuj się z nami.